۱۳۹۳/۱۰/۱۴    ۸:۳۲     بازدید:۳۲۴۸       کد مطلب:۹۳۰۴۴۴          ارسال این مطلب به دیگران

تازه مسلمانان »
  ،   تشرف به دین اسلام از کشور انگلستان
تشرف به دین اسلام از کشور انگلستان
روز یکشنبه مورخ 15 دی ماه 93 یک ساعت قبل از اذان مغرب آقا و خانمی به مسجد امام حسین علیه السلام مراجعه کردند و خواستار تشرف به دین اسلام شدند. آقا اهل انگلستان بود و خانم ایرانی و مسلمان بود. بعد از اتمام مراسم تشرف به اسلام  که توسط حضرت آیت الله مدنی انجام شد فرصت مناسبی بود تا با تازه مسلمان انگلیسی صحبت کنم لذا با کسب اجازه از حاج آقا چند دقیقه ای را با ایشان صحبت کردم. ابتدا از ایشان خواستم خودشان را معرفی کنند و از دلیل تشرف به دین اسلام و همچنین از احساسشان که مسلمان شدند صحبت کنند که خلاصه چند دقیقه صحبت با ایشان را در چند خط عرض میکنم؛ آقای جاناتان اهل انگلستان و خلبان می باشد و تحصیلات عالی در دانشگاه های معتبر داشته است  ایشان علاقه زیادی به مطالعه و تحقیق در مورد تاریخ اسلام و دین اسلام و همین طور احکام  شرعی اسلام  داشته است  البته تشویق همسر ایشان که مسلمان می باشد نیز در گرایش به دین اسلام موثر بوده است.
در پایان ایشان از اینکه مسلمان شده اند احساس آرامش و تولد جدید داشتند و از اینکه حضرت آیت الله مدنی به ایشان فرموده بودند که حال که شما مسلمان شدید تمام گناهان شما پاک می شود. احساس شاد و خوشایندی داشتند.

مسجد امام حسین علیه السلام/دبی

انتهای پیام

ضمائم:
نظرات بازدیدکنندگان

نظر شما درباره این مطلب

     
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ آموزش هک