۱۳۹۱/۲/۲۹    ۲:۴     بازدید:۱۶۸۷       کد مطلب:۹۱۱۹۶۶          ارسال این مطلب به دیگران

رویدادها »
جشن تکليف   ،   جشن تکلیف دانش آموزان مجتمع توحید وبین الملل در مسجد امام حسین (ع)

 بسم الله الرحمن الرحیم

 گزارش

جشن تکلیف دانش آموزان دختر کلاس سوم ابتدایی مجتمع آموزشی نمونه و بین الملل توحید
 

 

دانش آموزان سال سوم ابتدایی مجتمع آموزشی نمونه و بین الملل توحید روز چهارشنبه مورخ20/2/91 بهمراه اولیاء و مربیان خود در مسجد امام حسین (علیه السلام) حضور یافته و جشن عبادت خویش را در فضایی ملکوتی منبعث از معنویت خانه خدا و در محضر مبارک حضرت آیت الله مدنی برپا نمودند.
عناوین برنامه هایی که در این محفل نورانی اجرا گردید عبارت بودند از:
الف: تلاوت قران توسط یکی از دانش آموزان قران آموز.
ب: تلاوت محفوظات قرانی به دو زبان عربی و انگلیسی توسط گروه های هم خوانی و از سوره های گوناگون.
ج: اجرای؛سرودی زیبا توسط همه دانش آموزان درباره تشرف به سن تکلیف.
د: قرائت پیمان نامه ورود به عرصه خطیر سن تکلیف توسط تمامی دانش آموزان.
ه: قرائت سروده ای زیبا در مدح حضرت صدیقه طاهره (علیها سلام) از لسان علامه مرحوم اقبال لاهوری توسط یکی از مربیان مجتمع که مورد استقبال حاضرین قرار گرفته و تحسین و تأیید خاص آیت الله مدنی را در پی داشت.
این مجلس نورانی که به محفل انس و تجدید دیدار اولیاء دانش آموزان و مربیان خدوم عرصه تعلیم و تعلم تبدیل گردیده بود با خیر مقدم و ایراد سخنرانی آیت الله مدنی ادامه یافت. ایشان با اجراء مسابقه حضوری و طرح سوالاتی چند به برگزیدگان مسابقه هدایایی تقدیم نمود.
مدیریت و معاونت محترم مجتمع و مقطع ابتدایی دختران ضمن تشکر از مدیریت مسجد و حضرت آیت الله مدنی حضور در مسجد و برگزاری جشن تکلیف در سایه عنایت سید الشهداء(علیه السلام) را نقطه عطف و رخداد مبارک برای دانش آموزان عنوان نمودند.
در پایان حاضرین در مجلس با کیک و شیرینی خاص جشن تکلیف پذیرایی گردیده و هدایا و جوایز خویش را از دست مبارک نماینده محترم ولی فقیه دریافت نمودند، مسجد نیز به رسم یادبود و لزوم تبعیت از مضامین الهی یک جلد کلام الله مجید تقدیم حضور آنان نمود.
شرکت کنندگان در جشن عبادت اولین نماز خود را به امامت حضرت آیت الله مدنی اقامه نموده و ناهار را میهمان سفره کرامت سید الشهداء(علیه السلام) بودند.
خداوند تمامی فرزندان امت اسلامی را تایید فرماید.

 

  والسلام

 

گزارش تصویری از مراسم
  


انتهای پیام


ضمائم:
نظرات بازدیدکنندگان

نظر شما درباره این مطلب

     
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ آموزش هک