۱۳۹۰/۱۲/۴    ۱۱:۲۳     بازدید:۲۲۰۸       کد مطلب:۹۱۱۷۵۹          ارسال این مطلب به دیگران

شبهات و پاسخ ها »
کتاب   ،   کتاب هایی پرامون شبهات مطرح پیرامون شیعه به صورت نرم افزار های موبایل
آیین وهابیت در این نرم افزار از کتاب «آیین وهابیت» تالیف جعفر سبحانى به زبان فارسى استفاده شده است
. دانلود نرم افزار با حجم 1٫03 مگابایت
———————————-
پاسخ به شبهات در شبهاى پیشاور در این نرم افزار از کتاب «پاسخ به شبهات در شبهاى پیشاور» تالیف ن.س. صانعى س.ح. صانعى به زبان فارسى استفاده شده است.
دانلود نرم افزار با حجم 965 کیلوبایت
———————————-
پاسخ جوان شیعى به پرسشهاى وهابیان در این نرم افزار از کتاب «پاسخ جوان شیعى به پرسشهاى وهابیان» تالیف محمد طبرى به زبان فارسى استفاده شده است.
دانلود نرم افزار با حجم 1٫15 مگابایت
———————————-
پندارها و پاسخ ها (پاسخ به آنچه وهابیون در بقیع مى‏گویند) در این نرم افزار از کتاب «پندارها و پاسخ ها (پاسخ به آنچه وهابیون در بقیع مى‏گویند)» تالیف رضا محمدى به زبان فارسى استفاده شده است.
 دانلود نرم افزار با حجم 878 کیلوبایت 
———————————-
تخریب و بازسازى بقیع به روایت اسناد در این نرم افزار از کتاب «تخریب و بازسازى بقیع به روایت اسناد» تالیف حجت الاسلام  سید على قاضى عسکر به زبان فارسى استفاده شده است.
 
دانلود نرم افزار با حجم 1٫10 مگابایت
———————————-
درسنامه گزیده سیماى عقاید شیعه در این نرم افزار از کتاب «درسنامه گزیده سیماى عقاید شیعه» تالیف آیت اللَّه شیخ جعفر سبحانى ترجمه : جواد محدثى به زبان فارسى استفاده شده است.
دانلود نرم افزار با حجم 1٫11 مگابایت
———————————-
شیعه پاسخ مى ‏دهد در این نرم افزار از کتاب «شیعه پاسخ مى‏دهد» تالیف جعفر سبحانى – سید رضا حسینى نسب به زبان فارسى استفاده شده است.
دانلود نرم افزار با حجم 923 کیلوبایت
———————————-
شیعه و پاسخ چند پرسش در این نرم افزار از کتاب «شیعه و پاسخ چند پرسش» تالیف آیت الله رضا استادى به زبان فارسى استفاده شده است.
دانلود نرم افزار با حجم 1٫03 مگابایت
———————————-
گزیده راهنماى حقیقت – پرسش و پاسخ پیرامون عقاید شیعه در این نرم افزار از کتاب «گزیده راهنماى حقیقت – پرسش و پاسخ پیرامون عقاید شیعه» تالیف آیت اللَّه شیخ جعفر سبحانى به زبان فارسى استفاده شده است.
دانلود نرم افزار با حجم 1٫22 مگابایت
———————————-
وهابیت و بازنگرى از درون در این نرم افزار از کتاب «وهابیت و بازنگرى از درون» تالیف سید محمد بن علوى المالکى – انیسه خزعلى به زبان فارسى استفاده شده است.
دانلود نرم افزار با حجم 1٫05 مگابایت
———————————-
برای استفاده از نرم افزار ، مراحل زیر را اجرا نمایید. 1- فایل مربوطه را دانلود کنید. 2- آن را از حالت فشرده خارج نمایید. 3-فایل های دارای پسوند jar. را در گوشی های سازگار با کدهای جاوا کپی و نصب نمائید. 4-فایل های دارای پسوند jad. ویژه گوشی های سامسونگ می باشد که باید به همراه فایل jar. به آن گوشی منتقل شده و برای نصب نرم افزار، فایل jad. اجرا شود.

انتهای پیام

ضمائم:
نظرات بازدیدکنندگان

نظر شما درباره این مطلب

     
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ آموزش هک